Automatyka

Automatyka – bramy garażowe

Napęd METRO Wiśniowski

METRO to napęd nowej generacji. Harmonijne połączenie mocy, piękna i niezawodności, zaprojektowane w zgodzie z osiągnięciami najnowocześniejszych technologii. Powstał dzięki współpracy marek WIŚNIOWSKI oraz Somfy – światowego lidera w zakresie produkcji automatyki i rozwiązań inteligentnego sterowania urządzeniami domowymi. METRO posiada wyjątkowe parametry techniczne zamknięte w obudowie zaprojektowanej zgodnie ze standardami stylistycznymi marki WIŚNIOWSKI

Napęd INTRO Wiśniowski

INTRO oferuje w pełni niezawodną pracę z funkcjami charakterystycznymi dla tego typu napędów czyli sterowanie nadajnikami, możliwością podłączenia fotokomórek, dodatkowej lampy sygnalizacyjnej i przycisku ręcznego sterowania. Dostępny będzie w dwóch wersjach: INTRO 600 i INTRO 1000. Charakteryzuje się szczególną i wyróżniającą się w tym segmencie napędów, designerską obudową.

Napęd VER Came

Optymalne rozwiązanie dla większości bram garażowych o średnich i małych wymiarach, zarówno uchylnych, jak sekcyjnych.

Napęd V6000 Came

Zaprojektowany w celu zautomatyzowania wszystkich rodzajów bram garażowych w obiektach mieszkalnych: uchylnych z przeciwwagą, sprężynowych i sekcyjnych. Maksymalna siła ciągu 500 N.

Napęd Home Came

Kompletne zestawy do zautomatyzowania uchylnych i segmentowych bram garażowych.

Automatyka – bramy skrzydłowe

Siłowniki AXI Came

Płynny ruch, duża moc przy cichej pracy i spowolnienie ruchu. To wszystko w standardowym wyposażeniu siłowników w wersjach do skrzydeł o długości do 2 i 2,5m i wadze do 300kg.

Siłowniki Stylo Came

Tylko 8 cm – to szerokość słupa, która wystarczy do montażu siłownika Stylo, idealnego do poruszania bram skrzydłowych posiadających skrzydła o maksymalnej długości do 1,8 m. Przeznaczony do instalacji na słupach o małych wymiarach lub, gdy przestrzeń w pobliżu bramy jest ograniczona przez mury czy ogrodzenia.

Siłowniki Myto Came

Rozwiązanie hybrydowe zaprojektowane z myślą o instalacji podziemnej i nadziemnej dla bram posiadających skrzydła o maksymalnej szerokości do 1,8 m

Siłowniki Amico Came

Solidny, godny zaufania i dyskretny. Automatyka Amico została zaprojektowana dla bram posiadających skrzydła o maksymalnej szerokości do 1,8 m.

Siłowniki Ati Came

Solidny, kompaktowy, niezawodny – siłownik dla bram o średnich i dużych wymiarach, mających skrzydła o szerokości od 2 do 5 m.

Siłowniki Axo Came

Idealny dla bram skrzydłowych o różnych wymiarach: szerokość skrzydła od 2 do 7 m. Instalacja jest szybka i prosta nawet tam, gdzie przestrzeń jest ograniczona obecnością murów, czy ogrodzeń.

Siłowniki Krono Came

Stworzony, by zaspokoić życzenia najbardziej wymagających klientów oraz połączyć styl i elegancję z wytrzymałością. Dostępny w trzech wersjach, przeznaczony do montażu na bramach skrzydłowych posiadających skrzydła o długości od 3 do 5 m.

Siłowniki Fast Came

Fast to siłownik z ramieniem łamanym do bram o długości skrzydła do 2,3 m. Może być montowany na słupkach o szerokości od 20cm.

Siłowniki Fast40 Came

dpowiedni do montażu na słupach o średnich i dużych wymiarach. Ramię łamane pozwala na poruszanie bramami skrzydłowymi posiadającymi skrzydła o maks. długości do 2,3 m.

Siłowniki Ferni Came

Może być z łatwością instalowany na skrzydłach bramy o maksymalnej szerokości 4 m, wyposażony jest w praktyczne ramię łamane.

Siłowniki Frog Came

Podziemny siłownik nowej generacji zalecany dla bram skrzydłowych o skrzydłach mających szerokość do 3,5 m. Ruch elektromechaniczny jest płynny i regularny nawet w ekstremalnych warunkach.

Automatyka – bramy przesuwne

Napęd BXV Came

Nowa linia produktów do bram z zastosowaniem mieszkalnym i przemysłowym. Cztery modele dla bram o masie do 1000kg i długości skrzydła do 20m. Dostępne różne warianty w zależności od potrzeb instalacji.

Napęd BX Came

Rozwiązanie dla bram przesuwnych o ciężarze do 800 kg i do 20 m długości. Dostępne w różnych wersjach dostosowanych do różnorodnych wymagań; dostępne są również wersje przeznaczone do intensywnego użytkowania.

Napęd BK Came

Optymalne rozwiązanie dla dużych bram przesuwnych o ciężarze do 2200 kg i do 23 m długości. Płynny i regularny ruch, który doskonale integruje się z potrzebami nawet bardzo intensywnej pracy.

Napęd BY-3500T Came

Model, w którym najbardziej rzuca się w oczy moc i niezawodność; jest idealny do automatyzacji skrzydeł przesuwnych o maksymalnym ciężarze do 3 500 kg i do 23 m długości.

Napęd BX-243 Came

Rozwiązanie dla bram przesuwnych o ciężarze do 300 kg i do 8,5 m długości. Intensywna praca zapewniona przez silnik 24 V DC.

Automatyka – szlabany oraz kolczatki

g4000

Szlaban Gard Came

Automatyczny szlaban drogowy dla przejść o szerokości do 6,5 m.

Szlaban G5000 Came

Szlabany dedykowane do szerszych przejazdów parkingowych

Szlaban Gard4 Came

Automatyczny szlaban drogowy dla przejazdów o szerokości do 3,75 m.

Szlaban Gard8 Came

Automatyczny szlaban drogowy dla przejazdów o szerokości do 7,6 m.

Szlaban Gard12 Came

Szlaban automatyczny, który w nadzwyczaj krótkim czasie, wynoszącym zaledwie 10 sekund, otwiera i zamyka przejście o szerokości 12 metrów. Często spotykane w obiektach przemysłowych.

Szlaban Cat Came

Idealny dla zagwarantowania miejsca dla samochodu na parkingu prywatnym lub publicznym, dysponującym jednym lub kilkoma miejscami parkingowymi.

Zapora Unipark Came

Idealna wszędzie tam, gdzie pragnie się zarezerwować miejsce dla samochodu na prywatnym parkingu lub miejsce dla upoważnionego personelu.

Kolczatki Came

Zdecydowanie najlepsze zabezpieczenie Twojego wjazdu.