Ogrodzenia posesyjne

Ogrodzenia posesyjne

Harmonijne dopasowanie do każdej posesji, niezależnie od wielkości obszaru i ukształtowania terenu możliwe jest dzięki modułowej budowie systemu ogrodzeniowego. W jego skład wchodzą: bramy, segmenty, furtki oraz słupy. Można je dowolnie komponować i zestawiać. Długoletnie użytkowanie bez konieczności konserwacji gwarantuje cynkowanie ogniowe wszystkich elementów ogrodzenia. Dodatkową ochronę powierzchni i estetyczny wygląd gwarantuje malowanie proszkowe.

Kolekcja MODERN

Inspirująca nowoczesność.

Kolekcja LUX

Niekonwencjonalne podejście w projektowaniu ogrodzeń.

Kolekcja PREMIUM

Elegancja w najwyższym wydaniu

Kolekcja STYLE

Nowoczesność ubrana w stylową formę.

Kolekcja VARIO

Stworzony z myślą o szerokim spektrum klientów.

Kolekcja CLASSIC

Klasyczna forma i kształt.

Kolekcja BASIC

Ogrodzenia do każdej posesji.

OGRODZENIA PALISADOWE KONSPORT

Charakteryzują się poziomo nieułożonymi kształtownikami, które nadają mu nowoczesny, minimalistyczny wygląd. Dzięki tej stylistyce ogrodzenie to jest świetną propozycją dla domów o geometrycznym kształcie. W ostatnich latach ogrodzenie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ponieważ idealnie wpasowało się w aktualne trendy.

OGRODZENIA ŻALUZYJNE KONSPORT

Specjalnie profilowany kształt nadaje im wysoką sztywność oraz estetyczny wygląd. Dodatkowym zabezpieczeniem antykorozyjnym jest powłoka malarska (nakładana metodą proszkową), dostępna według kolorów palety RAL.

OGRODZENIA STYLIZOWANE KONSPORT

Proces uzyskania efektu drewnopodobnego

  • pomalowany profil farbą proszkową zostaje owinięty folią ze wzorem deski z drzewa orzechu lub sosny
  • z folii wyssane zostaje powietrze, po czym profil trafia do pieca, tam podlega oddziaływaniu wysokiej temperatury – następuje proces sublimacji
  • wizerunek z folii przenika w wiązania podkładu proszkowego, następnie profil jest schładzany, a folia zdejmowana

OGRODZENIA SZTACHETOWE KONSPORT

Specjalnie profilowany kształt sztachet daje im wysoką sztywność oraz wyjątkowy wygląd. W zależności od konfiguracji, sztachety rozstawione są w odstępach 20 – 45 mm. Dzięki połączeniu blachy ALUZINC z nowocześnie nakładaną powłoką malarską, ogrodzenie objęte jest wieloletnią gwarancją antykorozyjną.